21 | 04 | 2019

   Охтирське міське радіо працює у проводовій мережі обсягом 2 год 00 хв. на тиждень, відповідно до ліцензії  НР № 00258-м від 29.09.2014 р. щовівторка та щочетверга, починаючи з 6 год. 30 хв.; щосереди та щоп'ятниці з 14 год. 00 хв. 

 На офіційному сайті телерадіокомпанії передачі проводового радіомовлення розміщуються у дні їх виходу. В мережі Інтернет можна слухати радіопрограми і в інші дні тижня з більшою тривалістю.


 Записи радіопрограм можна прослухати та/або скачати у розділах "Інформаційні програми", "Тематичні радіопередачі".

Доступ до публічної інформації

На виконання Закону України „Про доступ до публічної інформації”, з метою забезпечення реалізації конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію, повідомляємо, що надання публічної інформації КП "ТРК "Охтирка" здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Згідно із законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)

3) підпис і дату.

Для оформлення інформаційного запиту:

- усно: телефон (05446) 4-22-00;

- письмово: 42700, Сумська область, м. Охтирка, пров. Друкарський, 4, КП "ТРК "Охтирка" (на конверті вказувати "Публічна інформація");

- в електронному вигляді: електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..